Biz Kimiz

Kutluay Yapı & Mimarlık

scroll down
Hakkımızda Dürüstlük, bağlılık, güven, etik ve süreklilik ile güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlıyor ve inşa ediyoruz.

Biz Kimiz

Kutluay Yapı & Mimarlık olarak 20 seneyi aşkın bir süredir inşaat alanında çeşitli dallarda hizmet vermekteyiz. 1993 yılında çıktığımız bu yolda başta Marmaris olmak üzere Muğla ve Ege Bölge’sinde güven ve titizlik odaklı bir çok projeye imza attık.

Algısal olarak zıt gözüken iki iş dalının konforlu, kullanılabilir ve güvenli yaşam alanları oluşturabilmek için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden mimarlık ve müteahhitlik hizmetlerini sizlerin çıkarlarını maksimumda gözeterek yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projeleri tasarlıyor, inşa ediyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

20 yıl
Müteahhitlik Hizmetimiz

4 yıl
Mimarlık Hizmetimiz

36
Tamamlanan Projeler

360
Hizmet verdiğimiz müşteri

Mimarlık

Müteahhitlik

Dizayn

Genel
Bakış – Video
Proje Çizelgesi

2016

Complete the project “domik”

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn’t anything embarrassing hidden in the middle of text. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. It uses a dictionary of over 200 Latin words

  • Door portals plan
  • Furniture specifications
  • Interior design

2015

Passage of Lorem Ipsum

We started as a small, subdue, called hath give fourth. Them one over saying. So the god, greater. You. Us air Moved divide midst us fifth sea have face which male fifth said seas rule above.

2013

Making this the first

We started as a small, subdue, called hath give fourth. Them one over saying. So the god, greater. You. Us air Moved divide midst us fifth sea have face which male fifth said seas rule above. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend .

  • Door portals plan
  • Furniture specifications
  • Interior design

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. It uses a dictionary of over 200 Latin words

<-- 4539333 -->